על המשרד

מרציאנו שרפי רואי חשבון הינו משרד המתמחה בהענקת מעטפת שירותים פיננסיים ומקצועיים בהתאמה אישית על פי צרכי לקוחותינו תוך ניתוח מעמיק של צרכי הלקוח והסביבה העסקית והענפית בה הוא פועל. המשרד צבר ניסיון עשיר במשך שנים רבות ומעניק מגוון שירותים בתחומי הביקורת, מיסוי יחיד ומיסוי חברות בהתמחות ייחודית לחברות בענף הנדל"ן.

כמו-כן, משרדנו מעניק שירותי ניהול כספים, חשבות, הכנת תכניות עסקיות וליווי עסקי, ניהול חשבונות, וחשבות שכר כשירותי מיקור חוץ.

במשרדנו צוות רחב ומיומן של 15 עובדים ובכללם רואי חשבון, יועצי מס, חשבי שכר ומנהלי חשבונות. 

משרדנו הקים את חברת היועצים Masadvisors בניהולו של רו"ח אסף אבישר המומחה מזה שנים בייעוץ ותכנון מס לפרישה, ייצוג פורשים מול רשויות המס וזאת מתוך תחושה חזקה ששכירים במדינת ישראל, לא כל שכן פורשים המסיימים את מעגל העבודה סובלים מחוסר ידע ונגישות לזכויות המוקנות להם על ידי מערכת המס. אנו מאמינים שהסכום המקסימלי של הכסף שנחסך במהלך השנים צריך להגיע אליך, מתוך האמונה הזו אנו מקפידים להתמחות ולהתעדכן במטרה להביא לכל לקוח שלנו את התוצאות הטובות ביותר, בין אם מדובר בתכנון מראש של המהלכים הקשורים בפרישה או בבקשת החזרים הניתנת לבצוע עד שש שנים לאחר הפרישה.

מחלקת היועצים שלנו מתמחה בתחומים הבאים: 

  • תכנון מס לקראת פרישה או מעבר עבודה- קיבוע זכויות. 
  • טיפול בהחזרי מס לאחר פרישה או החלפת מקום עבודה. 
  • טיפול בפטורים והחזרים בעת אובדן כושר עבודה או ליורשים. 
  • החזרי מס לשכירים ולגמלאים. 

אנו מסייעים לעובדים מכל מגזרי המשק למצות את זכויותיהם למול רשויות המס.

פרישה מעבודה במהלך הקריירה עשויה להיות מנוף כלכלי לקידום אישי, משפחתי ומקצועי אם תתנהל באופן צופה פני עתיד, פרישה לפנסיה היא הבסיס לאיכות חיים ורווחה בגיל השלישי והרביעי ולהבטחת עתידם של הבאים אחרינו. מאות לקוחות מרוצים הם העדות הטובה ביותר לחשיבות השרות שאנו מספקים.

לקביעת פגישת היכרות ללא התחייבות התקשרו עוד היום 08-9211114

 

צור קשר לשיחת ייעוץ

משרדנו פועל כבר למעלה מ- 35 שנים וצבר ניסיון עשיר לאורך השנים בתחומי הביקורת, מיסוי יחיד ומיסוי חברות בהתמחות ייחודית לחברות בענף הנדל"ן. כמו כן משרדינו מעניק שירותי ניהול כספים, חשבות, הכנת תכניות עסקיות וליווי עסקי, ניהול חשבונות וחשבות שכר כשירותי מיקור חוץ. במשרדינו צוות רחב ומיומן של 15 עובדים ובכללם רואי חשבון, יועצי מס, חשבי שכר ומנהלי חשבונות.

דילוג לתוכן