תכנון מס לפרישה - למה זה חשוב?

האם אתם עומדים לפרוש ואתם לא בטוחים על כמה תעמוד הקצבה שלכם?

האם אתם רוצים לתכנן את הפרישה שלכם באופו נכון ומדויק בהתאם למצבכם האישי?

האם אתם רוצים לחסוך תשלומי מס יקרים ומיותרים?

אם עניתם כן על אחת מהשאלות הללו, אנו ממליצים להמשיך לקרוא. 

הגעתם לגיל פרישה ועוד לא בדקתם אם אתם זכאים להטבת מס משמעותית? זה הזמן להזדרז! תכנון פרישה הוא קריטי, משמעותי ויכול לסייע לכם לחסוך הרבה יותר כסף שיוכל לעזור לכם בעשרות השנים הבאות לאחר פרישתכם. כל אחד מאתנו מגיע במהלך חייו לשלב שבו הוא עוזב מקום עבודה. אם בעבר נהגו  מרבית השכירים לדבוק במקום עבודה אחד עד לגיל פרישה, הניידות התעסוקתית הנהוגה כיום גורמת לכך ששכירים רבים, מתקדמים ומחליפים מקום עבודה אחת לכמה שנים. 

בין אם אתם מהמתמידים במקום עבודה אחד או שמחליפים מקום עבודה בתכיפות יחסית, תהליך הפרישה מעבודה מגלם בתוכו פוטנציאל כלכלי משמעותי – כאשר הוא נעשה באופן מקצועי ונכון ובליווי של איש מקצוע. במילים אחרות – תכנון פרישה נכון ומקצועי עשוי להשאיר לכם ביד הרבה יותר כסף שיאפשר לנו לשפר את איכות חיינו בגיל מבוגר, להשקיע בעתיד ולדאוג לדורות הבאים אחרינו. 

מערכת המס בישראל אוגרת מיליארדי שקלים של החזרי מס – אולי חלק מהכסף שייך לכם!

קביעת סכום המס נעשית מול מס הכנסה – למי שלא מכיר מקרוב, מדובר במערכת מורכבת ועל אף הנכונות הבסיסית שלה לאפשר לפונים אליה לקבל זכויות חוקיות, מיצוי זכויות דורש פניה יזומה ומפורטת שמערבת הרבה בירוקרטיה, תקנות חוקים וכו'. בשביל לבדוק זכאות – אתם חייבים לקבל ייעוץ מקצועי, לכן – לפני שאתם פונים לבעל מקצוע – יש חשיבות גדולה למקצועיות והניסיון שלו. 

בייעוץ פרישה נלקחים בחשבון פרמטרים רבים נוספים המשפיעים מקצה לקצה על תכנון הפרישה (גיל, מצב משפחתי, מצב בריאות, העדפות אישיות וכו'). מתכנן פרישה טוב יודע לחשוב מחוף לקופסא כדי לשלם כמה שפחות מס ולהתאימה לצורכי הפורש.

המשך מעקב גם לאחר בצוע ההליך מבטיח שלמול מערכת מס מתחדשת ומתפתחת ניתן יהיה למצות זכויות חדשות גם בעתיד, בין אם מדובר בשינויים עתידיים בסטטוס העבודה, שינויים במצב האישי או כל דבר אחר. 

רגע לפני שאתם שואלים את עצמכם האם פניה אלינו שווה את הטרחה, חשוב שתדעו ששווי הפטורים ו\או ההחזרים הממוצע של לקוחותינו עומד על  כ- 30,000 ₪. אנו גובים תשלום הוגן מתוך סכום הפטור\ההחזר בלבד. 

גמלאי, יתכן ומגיע לך החזר מס משמעותי – בוא לבדוק זכאותך ללא עלות!

אנו במשרד מרציאנו שרפי רואי חשבון לקחנו על עצמנו את המשימה לסייע לפורשים ליהנות מהחזרי המס המקסימליים המגיעים להם על פי חוק!

לבדיקת זכאות צרו איתנו קשר בהקדם! חשוב לנו להדגיש כי אנו גובים תשלום הוגן מתוך סכום ההחזר בלבד, ללא שתדרשו לשלם מראש עבור העבודה שלנו. מלאו את הפרטים שלכם או התקשרו אלינו

08-9211114  או במייל asaf@sharfi.net

צור קשר לשיחת ייעוץ

Masadvisors מקבוצת מרציאנו שרפי רואי חשבון מתמחים בתכנון וייצוג פורשים מול רשויות המס, בניהולו של רו"ח אסף אבישר חבר לשכת רואי חשבון. חברת היועצים הוקמה במטרה לספק לפורשים מעטפת מלאה ומקצועית של תכנון והחזרי מס במטרה למצות עד תום את פוטנציאל הכספים שנחסכו בשנות העבודה.

דילוג לתוכן