חשבות שכר

שירותי חשבות שכר הם אוסף נרחב של פעולות שנדרשות כדי לחשב משכורות של עובדים, דיווחים  לרשויות רלוונטיות, הענקת זכויות וכו'. כידוע לכל מעסיק רשום מוטלת חובת הדיווח וכן הוא חייב לעמוד בסטנדרטים שנקבעו על ידי רשויות המיסוי בישראל ודיני העבודה. לצורך מטרה זו עסקים רבים נעזרים בשירותי חשב שכר פנימי או חיצוני שמתמחה בתחום זה בכדי לעמוד בכל הדרישות ולספק לעובדיו את הזכויות המגיעות להם על פי החוק.

חישובי השכר כוללים את הפקת התלוש לעובד וכן מגלמים את כל זכויות העובד הן מתוקף הדין והן מתוקף חוזה שנערך בין העובד למעסיק. זכויות העובד שאמורות לקבל ביטוי במסגרת תלושי השכר הינן, בין היתר, ימי חופשה, ימי מחלה, הבראה, דמי נסיעות, תשלומי פנסיה, היריון, תשלומים עבור ימי חגים, ימי שבתון, גמר חשבון עם העובד וכן כל זכות אחרת שהעובד זכאי לה במסגרת הסכם העבודה שלו עם המעסיק. לפיכך, עיבוד השכר והכנת תלושי השכר הינו מקצוע הדורש מיומנות ואחריות רבה וזאת על מנת לא לחשוף את המעסיק להפרה של דיני העבודה החלים עליו ו/או הפרה של חוזה העבודה שחתם עם העובד.

מה עדיף – חשב שכר פנימי או שירות חיצוני?

את חישובי השכר ניתן לבצע על ידי עובד בתוך החברה או על ידי לשכת שירות חיצונית. לא תמיד נכון לגייס בחברות גדולות חשב שכר פנימי בתוך המערכת ויש יותר ויותר מעסיקים שמחליטים להוציא החוצה את חשבות השכר מהסיבות, בין היתר, הבאות:

  • חשבות שכר דורשת מיומנות גבוהה ולכן חשב השכר מחויב להיות מעודכן כל הזמן בשינויים בחוק ובתקנות. היתרון במשרד רואי חשבון הינו שמירה על הידע המקצועי והניסיון הרב שקיים לאור התעסקות תמידית עם מגוון רחב של מעסיקים.
  • מעסיקים רבים מעוניינים לשמור על סודיות המידע של נתוני השכר בתוך הארגון ועל כן הוצאת עיבוד השכר ללשכת שירות חיצונית מהווה פתרון אופטימלי עבורם.
  • בד"כ עלות גיוס של חשב שכר פנימי בארגון תהא יקרה יותר מקבלת שירותי מיקור חוץ.

חשבות שכר אצל מרציאנו שרפי  – מקצועיות ו- 100% זמינות!

למשרדנו ניסיון רב שנים בחשבות שכר במיקור חוץ. המשרד מעסיק חשבי וחשבות שכר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. השרות "נתפר" באופן מדויק עבור הלקוח על פי צרכיו והקף פעילותו והוא ניתן לכל סוגי העסקים מרמת העובד הבודד ועד לרמת מפעל תעשייתי מרובה מחלקות ומרובה סוגי עובדים (עובדים שעתיים, חודשיים, יומיים).

משרדנו מקבל עדכונים שוטפים ממקורות שונים ודואג לעדכן את עובדיו וכן לשלוח אותם להשתלמויות ועדכונים מדי שנה. חשבי השכר במשרד אמונים על מתן מענה שאינו משפטי בתחום דיני העבודה. המשרד מחובר לעורכי דין המומחים בתחום דיני העבודה, ומאפשר יצירת קשר ישיר עמם במקרה הצורך. כל זאת, על מנת שנוכל לאפשר ללקוחותינו להתנהל ב"ראש שקט" מול הסוגיה המאתגרת של העסקת עובדים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות לקוחות שבחרו נכון ונעזרים בשירותי חשבות שכר אצל מרציאנו שרפי. לאורך כל הדרך אנו מבצעים את העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם זמינות מלאה ומתחייבים על עמידה בזמנים בהתאם למה שסוכם מולכם.

לפרטים נוספים פנו אלינו לשיחת יעוץ ללא התחייבות מצדכם בטלפון 08-9211114 או במייל office@sharfi.net

צור קשר לשיחת ייעוץ

משרדנו פועל כבר למעלה מ- 35 שנים וצבר ניסיון עשיר לאורך השנים בתחומי הביקורת, מיסוי יחיד ומיסוי חברות בהתמחות ייחודית לחברות בענף הנדל"ן. כמו כן משרדינו מעניק שירותי ניהול כספים, חשבות, הכנת תכניות עסקיות וליווי עסקי, ניהול חשבונות וחשבות שכר כשירותי מיקור חוץ. במשרדינו צוות רחב ומיומן של 15 עובדים ובכללם רואי חשבון, יועצי מס, חשבי שכר ומנהלי חשבונות..

דילוג לתוכן