החזרי מס לשכירים וגמלאים

האם אתם  עומדים לפרוש ואתם לא בטוחים כמה עומדת הקצבה שלכם?

האם אתם רוצים לתכנן את הפרישה שלכם באופן נכון ומדויק בהתאם למצבכם האישי?

האם אתם רוצים לחסוך תשלומי מס יקרים ומיותרים?

אם עניתם כן על אחת מכל מהשאלות הללו, המאמר הבא בשבילכם.

הגעתם לגיל פרישה ועוד לא בדקתם אם אתם זכאים להטבת מס משמעותית? זה הזמן להזדרז! תכנון פרישה הוא קריטי, משמעותי ויכול לסייע לכם לחסוך הרבה כסף שיוכל לעזור לכם בעשרות השנים הבאות לאחר פרישתכם.

החזרי מס לפורשים, גמלאים ושכירים – האם אתם זכאים?

כל אחד מאתנו מגיע/ה במהלך חייו לשלב שבו הוא עוזבים את מקום עבודה. יתכן ואתם קוראים את הכתוב לאחר שפרשתם לגמלאות ממקום עבודה אחד או שעזבתם מקום עבודה אחד או יותר במהלך הקריירה שלכם – במקרים אלו יתכן ומגיעים לכם החזרי מס משמעותיים שאינכם מודעים להם! 

מערכת המס בישראל אוגרת מליארדי שקלים של החזרי מס – אולי חלק מהכסף הזה שייך לכם!

קביעת סכום המס נעשית מול מס הכנסה – למי שלא מכיר מקרוב, מדובר במערכת מורכבת ועל אף הנכונות הבסיסית שלה לאפשר לפונים אליה לקבל זכויות חוקיות, מיצוי זכויות דורש פניה יזומה ומפורטת שמערבת הרבה ביוקרטיה, תקנות, חוקים וכו'. בשביל לבדוק זכאות – אתם חייבים לקבל יעוץ מקצועי, ולכן – לפני שאתם פונים לבעל מקצוע – יש חשיבות גדולה למקצועיות והניסיון שלו.

למה חשוב לפנות למשרד רו"ח מקצועי המתמחה בפרישה?

הנה מקרה לדוגמא שהגיע למשרדינו:

יצחק פרש וקיבל פנסיה משני מקורות שונים ובמקביל עבד במספר מקומות עבודה. בכל שנה הגיש לרשות המיסים דוחות להחזרי מס וזאת בסיוע ובייעוץ של רואי חשבון אחרים. מעיון בדוחות שהוגשו מתברר – כי למרות שעשה תאום מס וקיבל פטורים על הפנסיה, הדוחות שהוגשו לא נתנו את מירב הפטורים המקסימליים האפשריים והמגיעים לו לפי החוק וזאת בשל חוסר ידע מספיק בתחום הפרישה. יצחק חשב בתומו שהסכום שהצליח לקבל הוא הסכום הנכון.

לאחר  בדיקה מעמיקה ותכנון יסודי של המקרה, הגשנו לרשות המיסים בקשה לתיקון דוחות ישנים שהוגשו עד מתי שהחוק מאפשר (6 שנים אחרונות בלבד) ויצחק זכה להחזר נוסף ממס הכנסה מעבר לסכום שכבר קיבל בסכום מצטבר של כ – 25,000 ש"ח.

 

גמלאי, ייתכן ומגיע לך החזר מס משמעותי – בוא לבדוק זכאות ללא עלות! 

אנו במשרד מרציאנו שרפי רואי חשבון לקחנו על עצמינו את המשימה לסייע לפורשים ליהנות מהחזרי מס המקסימליים המגיעים להם על פי חוק!


לבדיקת זכאות צרו איתנו קשר בהקדם! חשוב לנו להדגיש כי אנו גובים תשלום הוגן מתוך סכום ההחזר בלבד, ללא שתדרשו לשלם מראש עבור העבודה שלנו. מלאו את הפרטים שלכם או התקשרו אלינו 

08-9211114 או במייל asaf@sharfi.net

צור קשר לשיחת ייעוץ

Masadvisors מקבוצת מרציאנו שרפי רואי חשבון מתמחים בתכנון וייצוג פורשים מול רשויות המס, בניהולו של רו"ח אסף אבישר חבר לשכת רואי חשבון. חברת היועצים הוקמה במטרה לספק לפורשים מעטפת מלאה ומקצועית של תכנון והחזרי מס במטרה למצות עד תום את פוטנציאל הכספים שנחסכו בשנות העבודה.​

דילוג לתוכן