יעוץ לפורשים בחברות וארגונים

עולם התעסוקה המודרני מייצר אתגרים חדשים מורכבים למעסיק, ארגונים מצליחים רואים את תהליך הפרידה מהעובד כחלק אינטגרלי מהצעת הערך התעסוקתית ומקפידים ללוות עובדים המסיימים את תקופת עבודתם בחברה הן ברמה הכלכלית והן ברמה האישית.

תהליך הפרישה מעבודה כולל תקנות והליכים מפורטים המוגדרים ומתעדכנים על ידי רשויות המס ומטופלים היטב על ידי חשב השכר של החברה. יחד עם זאת הטיפול ברמת הפרט אינו מקבל מענה במסגרת זו, כך שפורשים רבים אינם מודעים ואינם נהנים מזכויות המוקנות להם ולכן אינם ממצים את זכויותיהם, בין אם מדובר במשיכת כספים או בהמשך החסכון.

במאמר מוסגר, מערכת המס בישראל הינה מערכת מרובת פטורים וזכויות לעובדים ופורשים אך למצער הרשות אינה מקלה על הפונים אליה לקבל את הפטורים או ההחזרים ומעמידה חסמים ביוקרטיים ותפעוליים שונים, לא כל שכן אינה מעדכנת את הפורש על זכאותו לפטור או החזר.

תהליך פרישה נכון יבטיח שקט ומזעור נזקים לארגון שלך

תהליכי פרישה מעוררים  אי וודאות בארגונים רבים, לכן מומלץ להיערך אליהם ולתכנן אותם כראוי בכדי להקטין עלויות ולאפשר צמיחה מחודשת בארגון וכמובן לאפשר תהליך פרישה אידיאלי ונוח לכל הצדדים. אנו חברת אמ. איי. אס. יועצים מקבוצת מרציאנו שרפי רואי חשבון פועלים בדיוק בתווך שבין העובד לבין רשויות המס ובמסגרת זו אנו משתפים פעולה עם חברות וארגונים המעוניינים לספק לעובדיהם מעטפת מלאה של טיפול בתהליך הפרישה. שיתוף הפעולה יכולה להתבצע בתצורות שונות, על חשבון המעסיק או בהנחה מיוחדת לעובדי החברה ועל חשבון העובד.

נשמח להיפגש ולדון עם הגורם הרלוונטי בחברה על שיתוף פעולה שייטיב עם העובדים הפורשים של החברה. אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיחת ייעוץ ללא התחייבות מצדך בטלפון 03-9688895 או במייל asaf@sharfi.net

דילוג לתוכן