יעוץ מס

רשויות המס דורשות מבעלי העסקים, עצמאים וחברות כאחד, דיווחים מלאים ושוטפים על פעילות העסק שלהם, הם בוחנים באם ההכנסות שדווחו היו שלמות ואם ההוצאות שנדרשו הינן מוכרות על פי דין. דבר זה כשלעצמו כרוך בהתמודדות עם בירוקרטיה מתישה והדבר מחייב ידע מקצועי. אי עמידה או מילוי מלא של דרישות החוק עלולים להסב נזקים כספיים לבעל העסק וכן להביא אותו לחשיפה פלילית.

טעויות עלולות להיגרם מחישובים שגויים, אי הגשה במועד של מסמכים או מילוי לא נכון שלהם. כל זאת ניתן למנוע על ידי ייצוג וייעוץ על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. ייצוג מקצועי יאפשר לכם חיסכון כלכלי, ראיה ותכנון מס לטווח רחוק אשר יאפשר לכם את המרחב הכלכלי והנפשי להתרכז בפעילות האמיתית של העסק שלכם.  

למשרדנו נסיון רב שנים בעבודה מול גופי המיסוי במדינת ישראל בכל ענפי המשק לרבות בתחום הנדל"ן והתשתיות וכן ניסיון רב בכל היבטי תכנון המס והמיסוי הבינלאומי. 

מנהלי המשרד עוסקים בייעוץ מס וייצוג בפני רשויות המס, הבהרת החובות והזכויות, ניצול חוקי המס השונים ותכנון לגיטימי בהפחתת המס. משרדנו עושה זאת במהלך השוטף של השנה במפגשים מקצועיים עם כל לקוח.

את/ה מוזמן/ת לפנות אלינו לשיחת יעוץ ללא התחייבות מצדך בטלפון 08-9211114 או במייל office@sharfi.net

צור קשר לשיחת ייעוץ

משרדנו פועל כבר למעלה מ- 35 שנים וצבר ניסיון עשיר לאורך השנים בתחומי הביקורת, מיסוי יחיד ומיסוי חברות בהתמחות ייחודית לחברות בענף הנדל"ן. כמו כן משרדינו מעניק שירותי ניהול כספים, חשבות, הכנת תכניות עסקיות וליווי עסקי, ניהול חשבונות וחשבות שכר כשירותי מיקור חוץ. במשרדינו צוות רחב ומימון של 15 עובדים ובכללם רואי חשבון, יועצי מס, חשבי שכר ומנהלי חשבונות.

דילוג לתוכן